Titles you rated
Oppai VolleyballRated ★ 1.5
Into the StormRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 4.0
14 BladesRated ★ 3.0
SPL: Kill ZoneRated ★ 4.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.0
ProtégéRated ★ 0.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.5
Oh! Happy DayRated ★ 1.5
Man on High HeelsRated ★ 0.5
GantzRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 2.0
Dangerously ExcitedRated ★ 0.5
God of Gamblers' ReturnRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 1.0
Nacho LibreRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 2.5
Morning GloryRated ★ 4.0