Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 4.5
Death ProofRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
Planet TerrorRated ★ 4.5
GrindhouseRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
UnstoppableRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Mean StreetsRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.5
Wild CardRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5