Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
Sleepy HollowRated ★ 3.5
Finding NeverlandRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.0