Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0