Movies
Ratings
843- HeroRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
GlassRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
LucaRated ★ 3.5