Titles you rated
Blue StreakRated ★ 4.0
BlendedRated ★ 4.0
Fever PitchRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 2.5
Jingle All the WayRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 2.5
Righteous TiesRated ★ 2.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 1.5
The FighterRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
Spider-ManRated ★ 3.5