Titles you rated
ToscanaRated ★ 1.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5