Titles you rated
Our BluesRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Pale MoonRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5