Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
ShineRated ★ 5.0
Babette's FeastRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 4.0
Bread of HappinessRated ★ 5.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 1.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
Hear MeRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5
FlubberRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0