Movies
Ratings
210
Pulp FictionRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0