Titles you rated
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0