Titles you rated
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
TitansRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 5.0
FargoRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5