Movies
Ratings
25
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
The Ice RoadRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 2.5
Go Go 70'sRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
PanamaRated ★ 2.0
Acts of ViolenceRated ★ 1.5
Kung Fu JungleRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Black BookRated ★ 5.0
Blood FatherRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Heaven and EarthRated ★ 2.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
We Own the NightRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 4.0