Series
Ratings
18
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0