Series
Ratings
468
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 2.0
On AirRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
IRISRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.0
PastaRated ★ 1.5- The Faraway RiverRated ★ 2.5
- Urideurui CheongukRated ★ 3.0
WeddingRated ★ 1.0
Ice GirlRated ★ 2.0- CoolRated ★ 1.0
- Four SistersRated ★ 3.5