Movies
Ratings
200
Legends of the FallRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0