Titles you rated
Rough NightRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Modern BoyRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0