Titles you rated
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 2.0- 고등래퍼 2Rated ★ 3.5
High School Rapper Season 3Rated ★ 3.0
Sixth Sense 2Rated ★ 3.0
Hurrah for IndependenceRated ★ 3.5- Hip Hop Girl ZRated ★ 3.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.0
QueendomRated ★ 3.5
Good GirlRated ★ 3.5
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 3.5
Jump Like a WitchRated ★ 3.5
The Gentlemen's League 2Rated ★ 3.0
Street Girls FighterRated ★ 3.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5