Titles you rated
FallRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Devil's DealRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.0
HavocRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.0
Hit ManRated ★ 2.5