Series
Ratings
34
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 4.0- LimitRated ★ 2.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0