Titles you rated
Tony TakitaniRated ★ 4.5
SonatineRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Almost FamousRated ★ 3.5
Sink & RiseRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Tale of CinemaRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
AmyRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0