Titles you rated
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.5