Movies
Ratings
315
The Dark KnightRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 5.0
The RingRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
StardustRated ★ 2.5
Final Destination 5Rated ★ 2.0
Saw VRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 4.0