Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
IrreversibleRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 2.0
Talk to MeRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5