Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Troy: Fall of a CityRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 4.5