Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5