Titles you rated
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 1.0
Nice ViewRated ★ 3.0
Someone You LovedRated ★ 2.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Love My ScentRated ★ 2.5
Usury AcademyRated ★ 3.0
Hail to HellRated ★ 3.0