Titles you rated
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
Warrior Nun Season 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
One Day at a TimeRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0