Series
Ratings
22
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0