Movies
Ratings
18- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0