Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Tokyo Sun ShowerRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0