Titles you rated
Patch AdamsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Pokémon the Movie: Story of EveryoneRated ★ 4.5
Pokemon the Movie: Secrets of the JungleRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0