Titles you rated
FlightplanRated ★ 1.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 1.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5