Titles you rated
DogtoothRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 2.5
Julia's EyesRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
EntangledRated ★ 2.0
RunRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Lord of the FliesRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.0
TitaneRated ★ 0.5
In TimeRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 1.5
Sleep TightRated ★ 0.5
The DepartedRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 1.0