Titles you rated
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 0.5
Oh My VenusRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0