Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 5.0- The World God Only KnowsRated ★ 5.0
ORESUKI: Are you the only one who loves me?Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
The Duke of Death and His MaidRated ★ 5.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 5.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0