Titles you rated
FencesRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
Live by NightRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 3.0
Man DownRated ★ 3.0
The BirdsRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
True GritRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0