Titles you rated
Yong PalRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5