Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.5