Movies
Ratings
341
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.0
The Animal KingdomRated ★ 4.0
The Exorcist: BelieverRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
LonglegsRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 1.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5