Titles you rated
Solo LevelingRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
Nobody's LookingRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0