Movies
Ratings
376
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Bulletproof MonkRated ★ 2.0
Police StoryRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5