Movies
Ratings
676
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 4.0
StalkerRated ★ 4.0
Angel's EggRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 1.5
Black SwanRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Empire of the SunRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0