Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
SullyRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 1.5
The TreacherousRated ★ 2.0