Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 1.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 2.5
NoahRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
SpyRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 4.0