Series
Ratings
49
Blue TowerRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0