Series
Ratings
95
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Captains of the WorldRated ★ 3.0- 국대: 로드 투 카타르Rated ★ 5.0
- The Genius Paik 2Rated ★ 4.0
The Genius PaikRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0