Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Our PresidentRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5