Movies
Ratings
448
DogvilleRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 2.0
The Red ShoesRated ★ 1.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
Spy KidsRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Born to DanceRated ★ 3.0
NineRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
JunoRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 1.0
Forbidden QuestRated ★ 1.5
Fantasia 2000Rated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 1.5
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 1.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.5
Death BellRated ★ 0.5
The TreacherousRated ★ 0.5
HysteriaRated ★ 2.0
The RingRated ★ 3.5