Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 4.0
The Tragedy of MacbethRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- Blood and BonesRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 1.5
Free GuyRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0